17SAMPLING_TENSTEP16092016

Legnicki Park Technologiczny LETIA S. A. oraz TenStep Western Poland mają przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnym samplingu wprowadzającym do Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStepTM, który odbędzie się 24 stycznia 2017r. w godz. 10:00-13:00 w Letia Business Center.

Spotkanie zobrazuje uczestnikom jak skutecznie zarządzać i realizować projekty, a w konsekwencji oszczędzać czas i pieniądze. Ponadto, otrzymają wiedzę na temat istotności tworzenia projektów, dopasowanych do potrzeb organizacji, uwzględniających aktualne uwarunkowania rynkowe, wzrost konkurencji i potrzebę rozwoju biznesu.

Celem samplingu jest zaprezentowanie, jak ważne jest posiadanie specjalistycznej wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji personalnych w zakresie zarządzania projektami.

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się planowaniem i nadzorowaniem realizacji projektów. Do menedżerów projektu, przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za wdrażanie nowych przedsięwzięć, a także wszystkich osób, które chciałyby rozwijać swoje kompetencje w zarządzaniu projektami.

Spotkanie poprowadzi Piotr Filipiuk, manager i ekspert w dziedzinie zarządzania, filozof z wykształcenia. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Kończył studia podyplomowe z zakresu zastosowań technik informatycznych, marketingu usług oraz komunikacji społecznej. Certyfikowany Kierownik Projektu (TSPM), Wicedyrektor ds. Programów i Wydarzeń lubuskiego oddziału PMI Polska.

Więcej o prowadzącym>>

ZGŁOSZENIA I DODATKOWE INFORMACJE:

Malwina Kunicka

mail: m.kunicka@letia.p

T: 697 671 368 lub 76 723 54 45

Magdalena Monteiro

mail: m.monteiro@letia.pl

T: 697 890 426 lub 76 723 54 43

Zgłoszeń prosimy dokonywać za pomocą FORMULARZA>>

W samplingu wziąć udział mogą 2 osoby z jednej firmy/instytucji. O uczestnictwie w samplingu decyduje kolejność otrzymanych zgłoszeń.

logolbctswp