Nowoczesny biurowiec, projekty szkoleniowe - Legnicki Park Technologiczny LETIA S.A.
meodyczne

TenStep Western Poland - licencjobiorca jednej z najbardziej skutecznych metodyk zarządzania projektami – TenStepTM Project Management Process, zaprasza do Letia Business Center w Legnicy na dwudniowe warsztaty szkoleniowe:

Metodyczne Zarządzanie Projektami

Prince TenStep Scrum

porównanie praktyka

Wsparcie konkretnego projektu (lub projektów) wymaga od trenera (doradcy) nie tylko specjalistycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami, potwierdzonej międzynarodowymi certyfikatami, ale również dużego doświadczenia w realizacji projektów w różnych branżach.

Trener prowadzący warsztaty, na co dzień zarządza projektami biznesowymi, wspiera i doradza przy dużych przedsięwzięciach w kluczowych firmach polskiego i światowego biznesu. Certyfikowany kierownik projektów: TenStep Project Manager oraz Prince 2 Practitioner, aktywny członek Project Management Institute (PMI). Tym samym, przez udział w warsztatach uczestnicy zyskują mix kompetencji managerskich i warsztatowych sprawdzonych w wielu organizacjach.

Zajęcia prowadzone są na konkretnych przykładach biznesowych. Na sali panuje zdrowy praktycyzm z odrobiną inspirującej teorii. Praca na sprawdzonym modelu, gdzie wiedza i umiejętności są nabywane w trakcie rzeczywistych zadań, pozwala dostrzec przydatność szkolenia. Ciekawe, praktyczne i poznawcze.

l

b

c

Termin: zapytaj o termin

Ilość dni szkoleniowych: 2

Cena netto: 1 350 pln

Partner: TenStep Western Poland

Miejsce: Letia Business Center, Legnica

Program >>>

KONTAKT I ZAPISY:

Malwina Kunicka
T: 697 671 368, 76 723 54 54
e-mail: m.kunicka@letia.pl

lub

Magda Monteiro
T: 697 890 426, 76 723 54 43
e-mail: m.monteiro@letia.pl