Nowoczesny biurowiec, projekty szkoleniowe - Legnicki Park Technologiczny LETIA S.A.Zapraszamy do zapoznania się z projektami szkoleniowymi realizowanymi w Letia Business Center

więcej...

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Centrum Konferencyjnego Letia Business Center

więcej...
09-06-2017
Mercedes Benz wybrał Legnicę

Do grona najemców LETIA BUSINESS CENTER dołączyła firma Mercedes Benz ‑ informuje prezes Legnickiego Parku Technologicznego LETIA S.A. - Witold Lech Idczak.

Umowa została zawarta do czasu wybudowania fabryki silników Mercedesa we właściwej lokalizacji w Jaworze, które zaplanowane jest w 2019r. Nasz nowy lokator wprowadzi się już w połowie czerwca br., tym samym wypełniając ostatnie powierzchnie biurowe w obiekcie.

Odrestaurowany budynek dawnego szpitala miejskiego z przeszkolonym atrium, dysponuje niezwykle funkcjonalną przestrzenią o powierzchni ponad 8 000 m2. LBC otrzymał nagrodę Grand Prix w X edycji konkursu Dolnośląska Budowa roku 2012. Na co dzień w obiekcie odbywają się również liczne konferencje, szkolenia i imprez dla podmiotów z regionu dolnośląskiego i nie tylko. Przy wyborze lokalizacji była bardzo ważnym aspektem była dostępność w LBC pod jednym dachem biur, przestrzeni konferencyjnej oraz restauracji i hotelu.