Nowoczesny biurowiec, projekty szkoleniowe - Legnicki Park Technologiczny LETIA S.A.Zapraszamy do zapoznania się z projektami szkoleniowymi realizowanymi w Letia Business Center

więcej...

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Centrum Konferencyjnego Letia Business Center

więcej...
15-02-2017
Zapraszamy innowacyjne firmy z regionu do udziału w projekcie NUCLEI.

W imieniu Politechniki Wrocławskiej, która jest partnerem projektu NUCLEI zapraszamy innowacyjne firmy z regionu do udziału w projekcie. Więcej o projekcie: http://www.interreg-central.eu/Content.Node/NUCLEI.html.

Poszukiwane są firmy wywodzące się z lokalnych środowisk, które chętnie pokazały by swoje innowacyjne produkty i usługi na nieco szerszym obszarze – Europie Środkowej. Istnieje możliwość rozwoju, współpracy w innowacyjnych projektach wspólnie z innymi partnerami z Europy Środkowej. Firmy powinny być otwarte i gotowe na współpracę w międzynarodowym środowisku.

Przedsiębiorstwa biorące udział w projekcie, będą promowane w materiałach projektowych oraz będą zapraszane do udziału w spotkaniach i szkoleniach, takich jak np. rozwój nowych produktów – Open Innovation. Najlepiej do profilu uczestnika projektu pasują firmy zajmujące się: automatyką, robotyką, systemami produkcyjnymi, mechatroniką.

Kontakt: Mariusz Cholewa Ph.D. (Eng.), Politechnika Wrocławska, tel: +48 71 320 31 37, mariusz.cholewa@pwr.edu.pl http://www.camt.pl