Nowoczesny biurowiec, projekty szkoleniowe - Legnicki Park Technologiczny LETIA S.A.Zapraszamy do zapoznania się z projektami szkoleniowymi realizowanymi w Letia Business Center

więcej...

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Centrum Konferencyjnego Letia Business Center

więcej...
10-01-2017
Zapraszamy na bezpłatny sampling wprowadzający do Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStepTM.

Legnicki Park Technologiczny LETIA S. A. oraz TenStep Western Poland mają przyjemność zaprosić do udziału w bezpłatnym samplingu wprowadzającym do Zarządzania Projektami wg Metodyki TenStepTM, który odbędzie się 24 stycznia 2017r. w godz. 10:00-13:00 w Letia Business Center.

Spotkanie zobrazuje uczestnikom jak skutecznie zarządzać i realizować projekty, a w konsekwencji oszczędzać czas i pieniądze. Ponadto, otrzymają wiedzę na temat istotności tworzenia projektów, dopasowanych do potrzeb organizacji, uwzględniających aktualne uwarunkowania rynkowe, wzrost konkurencji i potrzebę rozwoju biznesu.

Celem samplingu jest zaprezentowanie, jak ważne jest posiadanie specjalistycznej wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji personalnych w zakresie zarządzania projektami.

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się planowaniem i nadzorowaniem realizacji projektów. Do menedżerów projektu, przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za wdrażanie nowych przedsięwzięć, a także wszystkich osób, które chciałyby rozwijać swoje kompetencje w zarządzaniu projektami.

Spotkanie poprowadzi Piotr Filipiuk, manager i ekspert w dziedzinie zarządzania, filozof z wykształcenia. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Kończył studia podyplomowe z zakresu zastosowań technik informatycznych, marketingu usług oraz komunikacji społecznej. Certyfikowany Kierownik Projektu (TSPM), Wicedyrektor ds. Programów i Wydarzeń lubuskiego oddziału PMI Polska.